Konjacové cestoviny

Glukomanán Konjac je hlavnou zložkou pri výrobe cestovín a ryže Shirataki (konjacové cestoviny a ryža).

Existuje aj niekoľko iných štúdií, ktoré tieto výsledky potvrdzujú. Glukomanán vyvoláva mierne zníženie hmotnosti u obéznych ľudí a ľudí s nadváhou, pokiaľ ho užívajú pravidelne pred jedlom vo forme doplnku výživy alebo vo forme konjacových cestovín a ryže počas jedla. Je obzvlášť efektívny, pokiaľ sa skombinuje s redukčnou diétou.

Glukomanán Konjac je veľmi účinný pri chudnutí, lebo obsahuje málo kalórií, zaberá priestor v žalúdku a navodzuje pocit plnosti (sýtosti), znižuje príjem potravy, resp. zabraňuje nadmernej konzumácii jedla,spomaľuje vyprázdňovanie žalúdka, čím prispieva k zvýšenému pocitu sýtosti, znižuje vstrebávanie proteínov a tukov.

Čo je Konjac a aké má účinky

Glukomannán je prírodná, vo vode rozpustná vláknina, ktorá sa získava z koreňov rastliny známej ako konjac ( tiež sloní chlieb, sloní jam). Konjac pôvodne pochádza z juhovýchodnej Ázie. Používa sa už veľmi dlho ako súčasť bylinných zmesí a tradičných jedál ako napríklad tofu, rezance a konjakové želé či džem.

Glukomanán má mimoriadnu schopnosť absorbovať vodu a je jednou z najviskóznejších požívateľných vláknin, aké poznáme. Absorbuje toľko tekutiny, že ak vysypete glukomanánovú tobolku do malého pohára s vodou, zmení sa všetko na gél. Práve táto jedinečná schopnosť má vplyv na chudnutie.

Schudnite vďaka Konjacu

Existuje niekoľko kontrolovaných štúdií, ktoré dokazujú, že Glukomanán Konjac vedie k zníženiu hmotnosti.

16-týždňová štúdia preukázala, že glukomananové (konjakové) vlákno môže pomôcť pri chudnutí aj bez zmeny stravy alebo cvičenia. Ľudia, ktorí sa tejto štúdie zúčastnili boli informovaní, aby počas testu nemenili nič v diétnom stravovaní ani cvičení. Jedinú zmenu, ktorú podstúpili bola tá, že pridali do svojho jedálnička 3 gramy Glukomanán Konjac ( jedna skupina vo forme cestovín shirataki, druhá skupina konjacový prášok zmiešný s vodou). Na konci testovacieho obdobia sa ukázalo, že ľudia, ktorí konzumovali glukomanán konjac stratili v priemere o 4,92 kg viac, ako tí, ktorí Konjac nekonzumovali.

Veci dokázali, že každý gram Glukomannánu rozloží 100 gramov tuku. Ak ste sa rozhodli pre účinné chudnutie, tak si nakúpte cestoviny alebo ryžu Shirataki alebo si môžete zvoliť Glukomannán Konjac aj v tabletkovej forme, kde je Glukomannán koncentrovanejší ako v cestovinách. Naše kapsule KONJAC urýchľujú odbúravanie tukov, a tak schudnete aj v tom prípade, ak si myslíte, že je váš "prípad" beznádejný alebo výnimočný. Vyskúšajte kratšiu kúru, ak máte len nejaké to kilo navyše alebo dlhšiu kúru, ak potrebujete schudnúť väčšie množstvo kilogramov.

     Schudnite vďaka prírodným kapsulám KONJAC!

Konjac - priateľ chudnutia